خدمات صادقانه و هم‌افزایی دستگاه‌های نظامی، امنیتی، انتظامی و قضایی، موجب ارتقاء اعتماد عمومی مردم به دستگاه‌های متولی تامین و حفظ امنیت در جزیره قشم را دو چندان کرده است.
هم اکنون نیروهای نظامی و انتظامی کشورمان و به تبع آن استان هرمزگان و خصوصا جزیره قشم رسالت خطیر خود را در برقراری امنیت به نحو شایسته‌ای انجام می‌دهند و بررسی و رشد شاخص‌های امنیتی،کاهش جرم و جرایم و میزان قابل توجه کشفیات موید این مطلب است.

امروز با تلاش شبانه‌روزی دستگاه‌های مختلف امنیتی، نظامی و قضایی و همراهی و هم‌افزایی خوب مردم، امنیت پایدار در شهرستان قشم حاکم است.

اقتدار و افتخارآفرینی نیروهای مسلح و دستگاه قضایی در تأمین امنیت شهرستان قشم ستودنی است و پلیس با همکاری سایر نیروها و با تعامل سازنده با مردم موفق شده است همواره امنیت بسیار خوبی را در منطقه ایجاد کند.

گرچه در جزیره قشم از اقوام مختلف کشور با گرایش‌ها و سلایق مختلف وجود دارد، اما همواره جزء شهرستان‌های امن هرمزگان است و در حال حاضر در ارتباط با جرائم اجتماعی در همه بخش‌ها از جمله سرقت، قاچاق کالا و ارز، قاچاق مواد مخدر و دیگر جرایم با کاهش چشمگیری در این منطقه روبرو هستیم.

بستر هرگونه پیشرفت در گروی نظم و امنیت است و پلیس به عنوان مجری قانون همواره در اجرای قوانین و مقررات و برقراری نظم و امنیت پایدار در تلاش است.

دستگیری قاتل پسر جوان، توقیف اتوبوس مرگ حامل سوخت، دستگیری دو کار چاق کن حرفه‌ای با جعل عناوین قضایی و ادعای نفوذ، دستگیری باند سارقان منزل با کشف ۹ فقره سرقت، دستگیری قاچاقچیان و خرده‌فروشان موادمخدر و دستگیری باند سارقان لوازم خودرو بخشی کوچکی از عملکرد فرماندهی جدید نیروی انتظامی در شهرستان قشم است.

این موفقیت‌ها در بستر اقتدار نیروهای امنیتی، انتظامی، نظامی و عملکرد قاطع و سریع دستگاه قضایی حاصل شده است.

خدمات صادقانه و ارتباط نزدیک پلیس و دستگاه قضایی با اقشار مختلف جامعه، اعتماد عمومی مردم نسبت به دستگاه‌های متولی تامین و حفظ امنیت در شهرستان قشم را دو چندان کرده و امروز شاهد آن هستیم که مردم جزیره اعتماد بسیار بالایی به این دستگاه‌ها دارند.

گزارش از: عبدالرحیم رضوانی-فارس

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای بلاگ سوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.