هیچ نشانه ای از زنده ماندن در قلب او مشاهده نمی شد.”او همچنین افزود که این اتفاق معجزه بود و در طی ۱۴ سال طبابتش هرگز چنین موردی را ندیده است.

شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>پسر بچه ۵ سال اهل کشور چین که قلبش از کار افتاده بود، به طور بسیار عجیب و باورنکردنی زنده ماند.به گزارش شفاآنلاین،پسر ۵ ساله ای که در حال غرقDrowned> شدن بود، با وجود اینکه به مدت ۲ ساعت قلبش از کار افتاده بود، زنده ماند.این پسر که اهل زانگ چانگ یکی از شهرهای چین است، لیز خورد و درون یک حوضچه افتاد، اما مقاومت کرد و جان سالم به در برد ؛ قلب او حدودا ۲ ساعت از کار افتاده بود، اما در نهایت زنده ماند.

رهگذری او را بیرون کشید و سعی کرد آب هایی را که بلعیده از بدن او خارج کند. در این گزارش که جزئیات آن را می خوانید آمده است که زمانی که رهگذر او را بی جان دیده است، به مدت ۴۰ دقیقه هیچ گونه تنفس مصنوعی به وی نداده است.پدر و مادر او زمانی که از این ماجرا خبر دار شدند، از پزشکان درخواست کردند تا او را احیا کنند و با تلاش آنها حدود ۱۱۰ دقیقه بعد دوباره نفس کشید.

دکتر وان بو از بیمارستان ارتوپدیک گفت؛”هیچ نشانه ای از زنده ماندن در قلب او مشاهده نمی شد.”او همچنین افزود که این اتفاق معجزه بود و در طی ۱۴ سال طبابتش هرگز چنین موردی را ندیده است.

در حال حاضر این پسر ۵ ساله، برای آسیب مشکوک مغزی، اکسیژن دریافت می کند اما هنوز مشخص نیست که او در آینده و طولانی مدت از آسیب خاصی رنج خواهد برد یا خیر.غرق شدن زمانی اتفاق می افتد که سیستم تنفسی از مایع پر می شود. علائم معمولا شامل مشکلات تنفسی، استفراغ، گیجی یا بیهوشی است با این حال، بعضی از علائم ممکن است از ۶ ساعت به بعد ظاهر شوند. نمناک

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای بلاگ سوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.