فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج در کرج و فیلم شکنجه نگار دختر معلول توسط پدرش در کرج را در زیر ببینید.

فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج

فیلم تکان دهنده در فضای مجازی مبنی بر فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج به اشتراک گذاشته شده است که دل بسیاری از مردم ایران را به درد آورده است.

فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج

یکی از تلخ ترین کودک آزاری های ایران و حتی در جهان را می توان به این حادثه عنوان داد

پدری که نه اعتیاد داشته نه مشکل روحی روانی و حتی یکی از ورزشکاران حرفه‌ای در هنرهای رزمی بوده دارای یک فرزند پسر و یک دختر است که دخترش معلول بوده و قادر به حرکت کردن نیست

این پدر برای گذراندن اوقات فراغت و تفریحی خود با قمه صورت دخترش را خط خطی کرده و می شکافت در حالی که صورت دخترش کاملا خونریزی کرده و عرق در خون شده او از این اقدام خود فیلم گرفته و با لذت در حال صحبت کردن است.

فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج

فیلم شکنجه نگار دختر معلول توسط پدرش

نکته جالب اینکه در هنگامی که این کار را انجام می‌دهد هیچگونه علائمی از کشیدن مواد مخدر در او مشاهده نشده است و بعد از بررسی های پلیس این پدر هیچگونه اعتیاد به مواد مخدر ندارد.

فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج

در اقدامی دیگر این پدر سنگدل به صورت وحشیانه دختر معلولش را بعد از شکنجه های شدید با طناب به دار می کشد و او را حلق آویز می کند و از او فیلم می‌گیرد اتفاقی بسیار دردناک که دل هر انسانی را به درد می‌آورد.

شاهین صمدپور یکی از گزارشگران و مستندسازان به سراغ این خانواده رفته و با مادر این دو کودک مصاحبه را انجام داده است

فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج

دانلود فیلم

مادرش با گریه می گوید که همیشه فرزندانم را مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار می دهد و من چند بار می خواستم از او جدا شوم ولی به دلیل تهدیدهایی که می کرد از این کار صرف نظر کردم

مادرش می‌گوید وقتی که دخترم را با قمه مورد ضرب و جرح قرارداد خودش برای جلوگیری از خونریزی اقدام به بخیه کردن دو کود کرد که صورتش در برخی از قسمت ها دچار عفونت شده است

شکنجه کودک معلول با قمه توسط پدرش در کرج

این مرد در حال حاضر دستگیر شده روانه زندان قزلحصار شده است.

در این بخش از حوادث سایت بلاگ سوز فیلم شکنجه دختر معلول و قمه زدن پدر به دخترش در کرج را مشاهده کردید.

فیلم شکنجه و قمه زدن پدر به صورت دخترش در کرج

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای بلاگ سوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.