به مناسبت هفته تربیت بدنی  مسابقات کاراته به همت هیئت کاراته شهرستان قشم و با حمایت شهرداری قشم در بخش کنترلی و با حضور تیم چهارصد دستگاه  از شهرستان بندر عباس و   تیم باشگاه اتحاد میران  قشم و با حضور بیش از ۶۰ کاراته کا در سالن اصلی رزمی این باشگاه برگزار شد.

در پایان این مسابقه که در  ۱۸ رده وزنی و سنی برگزار شد کاراته کاها مقامهای زیر را بدست آوردند :

وزن مثبت ۴۰ جوانان:ابراهیم امامدادی مقام اول  – امیر حسین خادمی مقام دوم- محمد سینا حسامی، مهدی محمدی کیا و مهدی حصاری مقام سوم

وزن منفی ۴۰ نوجوانان:علی رضا زیبایی مقام اول  – مهدی مختاری مقام دوم- میثم کلزایی ، محمد امین دستغیب  و سجاد کهوری سوم مشترک

وزن مثبت ۴۰ نونهالان:رضا فیروزی مقام اول  – امیر ارسلان احراری  مقام دوم- علی دهقان مقام سوم

وزن منفی ۳۷ نونهالان:سپهر طارمی زاده مقام اول  –علی رضا رییسی زاده مقام دوم- علی رضا ساز نوروز  مقام سوم

وزن منفی ۳۵ خردسالان(سبز ، آبی ، بنفش):محمد مصطفی محمدی مقام اول  – امیر حسین منتظر مقام دوم- محمد رایزن مقام سوم

وزن منفی ۳۵ نونهالان:مصطفی محمدی مقام اول  – حسام سالاری  مقام دوم- امیر علی عزیزی  و محمد طاها خرم مقام سوم مشترک

وزن مثبت ۳۰نونهالان (زرد، نارنجی )  :علی زارعی مقام اول  – زانکو الله ویسی مقام دوم- موسی حیدری پوری  و سعید محمدی مقام سوم مشترک

وزن مثبت ۳۰نونهالان (سبز ، آبی ، بنفش):کورش جلیلی مقام اول  – آرمین درع مقام دوم- طاها سحاب نژاد  و محسن گشایی مقام سوم مشترک

وزن مثبت ۳۳نونهالان (سبز ، آبی ، بنفش):علی اصغر رییسی زاده مقام اول  – علی محمد منتظر مقام دوم- امیر علی پالیک  و محمد رضا خادمی مقام سوم مشترک

وزن منفی ۳۳ خردسالان :توحید صالحی مقام اول  – امیر علی واحدی مقام دوم- محمد دریانورد و محمد رضا رشیدی مقام سوم مشترک

وزن منفی ۳۰ خردسالان :رضا علیپور  مقام اول  – امیر محمد عبدلی مقام دوم- سام فلاح نسب  و محمد هادی مرادی مقام سوم مشترک

وزن منفی ۳۰ خردسالان :امیر طاها عزت آبادی  مقام اول  – علی رضا ضعیفی  مقام دوم- آیدین حیدری مقام سوم

وزن منفی ۲۶ خردسالان :طاها پور عباسی مقام اول  – محمد نجیبی  مقام دوم- محمد امین حیدری   و عباس اسلامی مقام سوم مشترک

وزن منفی ۲۵ خردسالان(سبز ، آبی ، بنفش) :یاشار امام دادی مقام اول  – اهورا حسین پور مقام دوم- امیر رضا هاشمی پور مقام سوم

وزن منفی ۲۵ خردسالان(زرد، نارنجی )  :آرتیمان مومیوند مقام اول  – محمد متین خورشید پور مقام دوم- ایلیا خلیلی  مقام سوم

وزن منفی ۲۳ خردسالان :محمد یاسین پای فشرده مقام اول  – مهدی رضی سروری مقام دوم- محمد مهدی باقر زاده و محمد جواد باقر زاده مقام سوم مشترک

وزن منفی ۲۰  خردسالان(زرد، نارنجی ) :میکاییل حیدری  مقام اول  – دانیال جمالی   مقام دوم- حسام سرودی و علی اکبر عسکری مقام سوم مشترک

وزن منفی ۲۰ خردسالان(سبز آبی بنفش) :ابوالفضل سالاری مقام اول  – محمد فاضل پالیک  مقام دوم- علی حاجی زاده   مقام سوم

در پایان این مسابقات احکام قهرمانی برندگان توسط  مدیر ورزش و جوانان شهرستان ، مسئولین  هیئت کاراته شهرستان و مدیر باشگاه اتحاد میران و ۴۰۰ دستگاه بندرعباس  به آنان اهدا گردید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای بلاگ سوز محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.